Top
Zafer Mah. Şehit Yüzbaşı Yücel Kenter Cad. No:2 A2-22-24 Çorlu / Tekirdağ 0 282 673 27 80 info@soydanboya.com
Hakkında
Soydan Oto Boya

Hakkında

Faaliyetlerine 1981 yılında başlayan Soydan Oto Boya Kaporta Oto Yedek Parça Paz. San. TİC. LTD. ŞTİ.

Deneyimlerini ve müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırarak sektördeki yerini sağlamlaştırmayı başarmıştır.Soydan Boya otomotiv alanında dünya markaları ile çalışarak STANDOX, SATA, MEGUIAR'S markalarının boya, ekipman ve bakım ürünlerini sizlere sunmaktadır.

En son teknoloji sistemi ile imalatçı ve tamirciler için Komple Mix karışım sistemini bünyesinde bulunduran Soydan Boya, Su Bazlı, Solvent Bazlı, Akrilik, Pur Akrilik, Epoxi, Sellülozik, Sentetik, Endüstriyel, Purtex (pütürlü boya) ve Kumlu Boya çeşitlerini 18.000'in üzerinde renk seçeneği, 4 farklı matlaştırıcı ve 5 çeşit parlaklık seviyesi ile sunuyor.

Sektörde hızlı ve kalıcı çözümler üreterek, insan hayatını kolaylaştıran ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren Soydan Boya kaliteyi ve hizmeti referans alarak müşterilerini memnun etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Vizyon


Bilen, düşünen, öğrenen takım ruhu ile bilimsel teknoloji ve insan üretkenliği sınırlarını sürekli zorlamak, teknik alt yapı ve uzman insan kaynakları gibi başarı bileşenleri daima dürüstlük ilkesi ile müşterilerimize sunmaktır.

Misyon


Yüksek kalitedeki ürünlerimizi sizlere zamanında ulaştırarak ihtiyaçlarınızı doğru zamanda cevaplamak önceliğimizdir. Bunun için yönetim, satış, teknik destek ekibimiz ve müşterilerimiz ile tam bir takım çalışması gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz 31 senelik iş hayatında gelişimci yenilikçi gücüyle pazardaki yerini korumayı başarmıştır.

Lider birçok markanın ürünlerini bulabileceğiniz Soydan Boya'da üstün müşteri memnuniyeti, temel misyon olarak benimsenmiştir.

Vizyon

Kalite Politikamız


Soydan Boya olarak araçlarınıza olan titizliğinizi anlıyoruz ve bunun içi aracınızın en önemli parçası olan boyası için en iyi kalitedeki ürünleri sizlere sunuyoruz. Tüm boyalarımız aracınıza herhangi bir zarar vermeyecek ve şıklığına şıklık katacak performansa sahiptir. Sizlerin de araçları ışıl ışıl bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir çok markada ve her renkte boylarımız mevcut olmakla beraber siz değerli müşterimizin de memnuniyetini düşünüyoruz. Piyasaya uygun ürün portföyümüz ile gözler önündeyiz.