Top
Zafer Mah. Şehit Yüzbaşı Yücel Kenter Cad. No:2 A2-22-24 Çorlu / Tekirdağ 0 282 673 27 80 info@soydanboya.com

Hizmetlerimiz

Boya Uygulama

Boya Uygulama


Aracınızın en iyi ve en kaliteli şeiklde uzman kadromuz ile boyuyoruz. Boya uygulalarında birden fazla şekilde yapılmaktadır.  Parça boyama, Lokal boya, Komple Boya gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Boyayı uygulamadan önce aracınızın üzerindeki eski boya alınır. Eski boya üzerine astarı atılır ve boya uygulaması sprey tabancaları ile uygulanmaya başlanır. Uygulama bittikten sonra kurumaya bırakılır. Aracın yeni boyası kuruduktan sonra pasta ve cila atılarak sizlere teslim edilir.

Boya Satış


Duxone tam ve rekabetçi bir son kat boya sistemidir. İçerisinde boya karıştırma makinesi ile kapsamlı renk kataloğu bulunur. Batı Avrupa'da üretilen ürünlerimiz tutarlı kalite ve doğru renkleri temsil eder. Duxone'a mükemmel bir ton hassasiyeti ve kolay karıştırma oranları vererek basit ve kullanıcı dostu olmasını sağladık. Ürün çeşitliliğimiz baştan sona her uygulamayı kapsar. Alternatif ürünlere ihtiyacınız olmadığından, uyumluluk konusunda endişelenmeniz gerekmez.

Boya Satış
Kaporta

Kaporta


Boyasız göçük düzeltme yöntemi her türlü araçta uygulanabilir. Bu yöntemde en önemli nokta düzeltilecek alanın daha önce boyanmamış olmasıdır.Boyasız kaporta göçük düzeltme (Paintless Dent Repair) tekniği ülkemizde son yıllarda popüler olan Amerika menşeili bir oto kaporta hasarı onarım yöntemidir. Bu teknikte araçlardaki göçükler, vakumlama yöntemi ile çekilerek veya masaj yöntemi adı verilen, boyasız göçük düzeltme işlemi için profesyonel olarak tasarlanmış metal çubuklar ile, kaportanın arkasından itilerek düzeltilir.

Aksesuar Malzeme Satış


Her marka model araçlara 1. kalite aksesuar bulmaktadır. Sizinlerde araçlarına özen göstermeyi seviyorsanız ve şıklık katmak istiyorsanız aradığınız herşey ve daha fazlası...

Aksesuar Malzeme Satış